VDS, spol. s r.o.

Prodej schodištových komponentů

Do našeho portfólia zařazujeme výhradně produkty z kvalitního masivu osvědčených evropských výrobců a cenovou hladinu koncipujeme tak, aby si krásné a trvanlivé dřevěné schody mohl ve svém domě dovolit skutečně každý. Mezi naše spokojené zákazníky patří zejména montážní stolařské firmy a domácí kutilové, kteří mají v oblibě práci se dřevem a rádi si sami sestaví dominantu svých chodeb, přičemž také ušetří nemalé peníze za montáž. 

Těm všem jsme schopni rychle a výhodně dodat perfektní profesionální “stavebnici” přesně dle interiérových požadavků v oblíbených variantách dřeva – dub, buk, jasan či smrk, a to v mnoha různých modifikacích a s unikátními doplňky.

Nášlapy

Od 390 Kč/ks

Podschodnice

Od 180 Kč/ks

Bočnice

Od 380 Kč/ks

Sloupky

Od 260 Kč/ks

Zábradlí

Od 200 Kč/bm

Kompletní ceník našich produktů Vám rádi zašleme na vyžádání.

Všechny schodišťové komponenty dodáváme v základní variantě bez povrchové úpravy a ve standardní kvalitě A/A-C. Pohledová strana je vždy A, spodní nepohledová A/C. 

Nabízené výrobky jsou určeny do interiéru.

Nášlapy a podschodnice mají standardní šířku a délku. Cena se vždy odvíjí od délky, a to po 10 cm. 

Základní rozměry nášlapu: šířka – 300 mm, délka – 1000 mm a tloušťka – 40 mm
Základní rozměry podschodnice: šířka – 200 mm, délka – 1000 mm a tloušťka 20 mm.

Bočnice jsou ve standardních délkách 3 a 4 m, šířka 300 mm.

Za bezkonkurenční ceny u nás rovněž pořídíte hotové dubové a bukové spárovky v prvotřídní kvalitě, standardních délkách 1,5 – 2 m a různých šířkách. Ty jsou přímo určeny k výrobě stolů či jiného nábytku, aniž byste museli materiál jakkoliv dále opracovávat.

Skladem máme 90% zboží v různých délkách a šířkách, více v nabídce.

Zboží doručujeme na dobírku Českou poštou nebo službou PPL při platbě předem bankovním převodem na účet.  Zboži lze vyzvednout i osobně v Ostravě v sídle firmy po předchozí telefonické domluvě. Při objednávce nad 25 000kč doručíme zdarma (pouze v regionu severní Morava).

K ceně objednávky bude připočtena cena balného a poštovného podle velikosti a objednaného množství. O této ceně bude zákazník informován předem.

Při větších odběrech nabízíme slevy.

Prodávající poskytuje dle obecně závazných právních předpisů záruku v délce 24 měsíců.

Kupující je povinen dodané zboží bez odkladu prohlédnout a případné zjištěné závady nahlásit v co nejkratším termínu prodavajícímu.

Ukázky schodišt z našich komponentů

Ukázky našeho sortimentu